€ 29 incl. BTW
€ 23,97 excl. BTW

XtremeMac XtremeHD Toslink-audiokabel

Met deze hoogwaardige en toch betaalbare Toslink-audiokabel sluit u eenvoudig apparatuur aan op uw home-entertainmentsysteem.

et de XtremeHD Toslink-audiokabel sluit u apparatuur zoals een cd-speler, dvd-speler, schotelontvanger of kabeldecoder aan op uw A/V-ontvanger of televisie, met als resultaat een helder digitaal geluidssignaal. Als u deze geluidskabel in combinatie met een XtremeMac XtremeHD-videokabel gebruikt – HDMI of HDMI naar DVI – beschikt u over de meest complete A/V-verbinding.

En laat u zich door het compacte ontwerp niet misleiden. De XtremeHD Toslink-glasvezelkabel van XtremeMac is vervaardigd van zeer hoogwaardige materialen. De hoogwaardige glasvezelverbinding staat garant voor een perfect digitaal geluid, terwijl de duurzame rubberen buitenlaag de kabel en connector isoleert en beschermt.

Kenmerken

  • Brengt digitaal geluid van A/V-apparatuur over naar een ontvanger of televisie
  • Via de meegeleverde adapter is elke optische digitale audio-aansluiting van 3,5 mm compatibel met een Toslink-aansluiting – ideaal dus om een Apple computer of AirPort Express aan te sluiten op een A/V-ontvanger of tv
  • Hoogwaardige glasvezel staat garant voor perfecte digitale audiosignalen
  • Duurzame rubberen buitenlaag beschermt kabel en connector
  • Brengt in combinatie met een XtremeHD-videokabel een complete A/V-verbinding tot stand
  • Royale lengte van 2 meter

LaCie Reseller+BoseBelkinGriffin Drobo LightSpeed Freitag