Alle Lab9-winkels zijn op 15/08 gesloten.

Vanaf 16/08 staan onze teams terug voor u klaar om 10u.

 
 

Lab9 winkels in jouw buurt

Je vindt er alles van Apple en een uitgebreid aanbod accessoires van andere topmerken, terwijl je kan genieten van een uitstekende service in een klantvriendelijke omgeving.

Lab9 Aalst

T | 053 211 000 E | aalst@lab9.be

Lab9 Aartselaar

T | 03 361 8700 E | aartselaar@lab9.be

Lab9 Antwerpen Noorderlaan

T | 03 361 8800 E | antwerpen.noorderlaan@lab9.be

Lab9 Antwerpen Theater

T | 03 361 8900 E | antwerpen.theater@lab9.be

Lab9 Bergen

T | 065 15 1500 E | mons@lab9.be

Lab9 Brugge

T | 050 612 225 E | brugge@lab9.be

Lab9 Brussel

T | 02 538 01 52 E | bxl@lab9.be

Lab9 Deurne

T | 03 369 50 41 E | deurne@lab9.be

Lab9 Doornik

T | 069 62 1500 E | tournai@lab9.be

Lab9 Erpent

T | 081 15 1100 E | erpent@lab9.be

Lab9 Genk

T | 089 82 1500 E | genk@lab9.be

Lab9 Hasselt

T | 011 15 1500 E | hasselt@lab9.be

Lab9 Ieper

T | 057 422 222 E | ieper@lab9.be

Lab9 Kortrijk

T | 056 255 555 E | kortrijk@lab9.be

Lab9 Kuringen

T | 011 360 977 E | kuringen@lab9.be

Lab9 Leuven

T | 016 15 1400 E | leuven@lab9.be

Lab9 Louvain-La-Neuve

T | 010 56 1500 E | louvain-la-neuve@lab9.be

Lab9 Luik

T | 04 221 43 33 E | liege@lab9.be

Lab9 Mechelen

T | 015 14 1500 E | mechelen@lab9.be

Lab9 Namen

T | 081 36 04 09 E | namur@lab9.be

Lab9 Olen

T | 014 14 1500 E | olen@lab9.be

Lab9 Oostende

T | 059 360 409 E | oostende@lab9.be

Lab9 Roeselare

T | 051 210 554 E | roeselare@lab9.be

Lab9 Sint-Martens-Latem

T | 09 274 2700 E | sintmartenslatem@lab9.be

Lab9 Turnhout

T | 014 15 1500 E | turnhout@lab9.be

Lab9 Woluwe

T | 02 616 1600 E | woluwe@lab9.be
 

WAAR KUNNEN WE JE MEE HELPEN?

Als je lokale Apple expert helpen we je graag met je vragen. Als er iets is waarmee we kunnen van dienst zijn, stuur ons dan zeker een berichtje en je krijgt zo snel mogelijk een antwoord. Je komt altijd rechtstreeks in contact met onze medewerkers in de winkel, die je het best kennen en verder kunnen helpen.

Wil je de beschikbaarheid van een bepaald product weten? Op elke productpagina van onze webshop kan je de voorraad per winkel bekijken.

 

 



Webshop Contact

webshop@lab9.be
+32 2 669 17 14

Beschikbaarheid:
elke werkdag van 10u tot 17u



twitter.com/lab9be

Beschikbaarheid:
maandag tot zaterdag

Gemiddelde reactietijd:
binnen 24 uur



facebook.com/lab9be

Beschikbaarheid:
maandag tot zaterdag

Gemiddelde reactietijd:
binnen 24 uur



Telefonisch per winkel

Beschikbaarheid:
elke werkdag van 10u tot 18u

De bereikbaarheid is afhankelijk van de drukte in de winkel.