AANGEPASTE OPENINGSUREN

Op dinsdag 05/10 zullen onze winkels uitzonderlijk sluiten om 17u.
Vanaf woensdag 06/10 staan onze teams terug voor u klaar
van 10u tot 18u.

 

Onze winkels in Kortrijk en Roeselare zijn tijdens de koopzondag van 28/06 geopend.
Onze teams staan voor je klaar tussen 14u en 18u!

 

Lab9 winkels in jouw buurt

Je vindt er alles van Apple en een uitgebreid aanbod accessoires van andere topmerken, terwijl je kan genieten van een uitstekende service in een klantvriendelijke omgeving.

Lab9 Aalst

T | 053 211 000 E | aalst@lab9.be

Lab9 Brugge

T | 050 612 225 E | brugge@lab9.be

Lab9 Brussel

T | 02 538 01 52 E | bxl@lab9.be

Lab9 Hasselt - Servicepunt

T | 011 92 22 00 E | service.hasselt@lab9.be

Lab9 Ieper

T | 057 422 222 E | ieper@lab9.be

Lab9 Kortrijk

T | 056 255 555 E | kortrijk@lab9.be

Lab9 Luik

T | 04 221 43 33 E | liege@lab9.be

Lab9 Namen

T | 081 36 04 09 E | namur@lab9.be

Lab9 Oostende

T | 059 360 409 E | oostende@lab9.be

Lab9 Roeselare

T | 051 210 554 E | roeselare@lab9.be
 

WAAR KUNNEN WE JE MEE HELPEN?

Als je lokale Apple expert helpen we je graag met je vragen. Als er iets is waarmee we kunnen van dienst zijn, stuur ons dan zeker een berichtje en je krijgt zo snel mogelijk een antwoord. Je komt altijd rechtstreeks in contact met onze medewerkers in de winkel, die je het best kennen en verder kunnen helpen.

Wil je de beschikbaarheid van een bepaald product weten? Op elke productpagina van onze webshop kan je de voorraad per winkel bekijken.

 

 



Webshop Contact

webshop@lab9.be
056 26 05 76

Beschikbaarheid:
elke werkdag van 10u tot 17u



twitter.com/lab9be

Beschikbaarheid:
maandag tot zaterdag

Gemiddelde reactietijd:
binnen 24 uur



facebook.com/lab9be

Beschikbaarheid:
maandag tot zaterdag

Gemiddelde reactietijd:
binnen 24 uur



Telefonisch per winkel

Beschikbaarheid:
elke werkdag van 10u tot 17u

De bereikbaarheid is afhankelijk van de drukte in de winkel.